Uw zoekacties: Bibliotheek
Bibliotheek

 

Gericht op de historie van het werkgebied, beheert Streekarchief Langstraat Heusden Altena een uitgebreide bibliotheek, die bijna 15.000 titels van boeken en tijdschriftartikelen omvat.

 

Hoe zoekt u in de Bibliotheek?

 

Klik op de zoekbalk, bekijk eventueel eerst de Zoektips linksonder in het zoekscherm en tik vervolgens uw zoekterm(en) in. Klik vervolgens op ‘zoek’. De beschrijvingen waar de zoekterm in voorkomt verschijnen in beeld.

In de linker kolom staan filters waarmee u de zoekresultaten verder kunt verfijnen, bijvoorbeeld op plaatsnaam.

 

Een boek of tijdschrift inzien?

 

Rechtsboven de beschrijving van het boek, tijdschrift of artikel is een aantal icoontjes zichtbaar. Het meest rechtse icoon (Aanvragen) kunt u gebruiken wanneer u het in de studiezaal wilt komen bekijken. Een instructie hoe dit online aanvragen werkt, vindt u hier.

De boeken en tijdschriften in onze bibliotheek worden niet uitgeleend.

beacon
17  boeken en tijdschriften
 
 
 
 
Artikel
Spijkerhof, J. van. De diefdijk, een twistdijk.
Auteur:
Spijkerhof, J. van
Titel:
De diefdijk, een twistdijk
Opmerkingen:
Voor digitale inzage in dit artikel verwijzen we u naar de website van "Heemkundekring De Erstelinghe"
Inhoud:
Gelegen tussen de binnenpolders van Vrijhoeve-Capelle en Sprang. Naast de huidige Julianastraat in Sprang-Capelle.
Paginering:
138-140
Trefwoorden:
Geografische namen:
 
 
 
 
 
Artikel
Een raadhuis voor Vrijhoeven Cappel.
Titel:
Een raadhuis voor Vrijhoeven Cappel
Paginering:
94-95
Geografische namen:
 
 
 
 
 
Artikel
Het koffijhuis.
Titel:
Het koffijhuis
Paginering:
22-23
Trefwoorden:
Geografische namen:
 
 
 
 
 
Artikel
Lee, Anton van der. Het Vlijmens ziekenhuis voor besmettelijke ziekten uit 1885.
Auteur:
Lee, Anton van der
Titel:
Het Vlijmens ziekenhuis voor besmettelijke ziekten uit 1885
Paginering:
57-62
Geografische namen: